Болт М10 DIN 603 з напівкруглою голівкою і квадратним підголівником
Меблеві болти М10 DIN 603 мають другу назву – дорожні. Називають їх так завдяки широкому застосуванню у створенні дорожнього обладнання з тонких листів металу або дерева та будівництві дорожніх знаків. Для роботи на вулиці при постійному контакті з вологою елементи виготовляють з аустенітної сталі марки А2 або А4.
Матеріал не дозволяє даним деталям окиснюватися і покриватися іржею, подовжує строк їх служби (порівняно з металовиробами з вуглецевої сталі) і має приємний колір, що часто використовується в декоративних цілях.
Конструкція болта DIN 603

Основні технічні характеристики болта М10 DIN 603 (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
1,5 |
|
|
Довжина різьбової частини |
bmin |
l≤125 |
26 |
|
125 |
32 |
||
|
l>200 |
45 |
||
|
Діаметр голівки |
dk |
Max |
24.65 |
|
Min |
23.35 |
||
|
Висота голівки |
k |
Max |
5,38 |
|
Min |
4,62 |
||
|
Висота підголівника |
f |
Max |
6,6 |
|
Min |
5,4 |
||
|
Розмір сторони квадратного підголівника |
v |
Max |
10,58 |
|
Min |
9,42 |
||
Теоретична вага болтів DIN 603
|
Довжина болта, (мм) |
Теоретична маса 1000 болтів в кг |
|
16 |
19.39 |
|
20 |
21.34 |
|
25 |
23.79 |
|
30 |
26.22 |
|
35 |
28.67 |
|
40 |
31.11 |
|
45 |
33.55 |
|
50 |
35.99 |
|
55 |
38.44 |
|
60 |
40.88 |
|
65 |
43.32 |
|
70 |
45.76 |
|
75 |
48.20 |
|
80 |
50.65 |
|
90 |
55.53 |
|
100 |
60.41 |
|
110 |
65.30 |
|
120 |
70.18 |
|
130 |
75.10 |
|
140 |
79.95 |
|
150 |
84.84 |
|
160 |
89.72 |
|
170 |
94.61 |
|
180 |
99.49 |
|
190 |
104.37 |
|
200 |
109.26 |
|
220 |
119.02 |
|
240 |
128.79 |
|
260 |
138.56 |
Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс», щоб купити болти в Україні за мінімальною вартістю. У нас ви знайдете широкий асортимент і високоякісну продукцію, за допомогою якої зможете вирішити будь-яке технологічне завдання.
Залежно від розміру замовлення буде змінюватися величина знижки. Болт меблевий, ціна якого в нашій компанії одна з найнижчих у країні, може бути доставлений у будь-який населений пункт держави в оптимальні строки.
«Зевс» – це ваш надійний компаньйон у світі металовиробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 5.38 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 603 |
- Ціна: від 11,90 ₴




