Болт М16 DIN 603 з напівкруглою голівкою і квадратним підголівником
Нержавіючий болт М16 DIN 603 називається меблевим або дорожнім, адже часто використовується під час складання конструкцій з дерева і тонколистового металу для експлуатації як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Болти для меблів з аустенітної сталі А2 або А4 чудово витримують контакт з неагресивною рідиною та мають тривалий строк експлуатації.
Конструкція болта DIN 603

Основні технічні характеристики болта М16 DIN 603 (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
2 |
|
|
Довжина різьбової частини |
bmin |
l≤125 |
38 |
|
125 |
44 |
||
|
l>200 |
57 |
||
|
Діаметр голівки |
dk |
Max |
38,8 |
|
Min |
37,2 |
||
|
Висота голівки |
k |
Max |
8,95 |
|
Min |
8,05 |
||
|
Висота підголівника |
f |
Max |
12,9 |
|
Min |
11,1 |
||
|
Розмір сторони квадратного підголівника |
v |
Max |
16,7 |
|
Min |
15,3 |
||
Теоретична вага болтів DIN 603
|
Довжина болта, (мм) |
Теоретична маса 1000 болтів в кг |
|
25 |
75.60 |
|
30 |
82.13 |
|
35 |
88.66 |
|
40 |
95.18 |
|
45 |
101.71 |
|
50 |
108.24 |
|
55 |
114.77 |
|
60 |
121.23 |
|
65 |
127.82 |
|
70 |
134.35 |
|
75 |
140.87 |
|
80 |
147.40 |
|
90 |
160.45 |
|
100 |
173.51 |
|
110 |
186.56 |
|
120 |
199.62 |
|
130 |
212.67 |
|
140 |
225.72 |
|
150 |
238.78 |
|
160 |
251.83 |
|
170 |
264.87 |
|
180 |
277.94 |
|
190 |
290.99 |
|
200 |
304.04 |
|
220 |
330.15 |
|
240 |
366.26 |
|
260 |
382.37 |
Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс», щоб купити болти в Україні за мінімальною вартістю. У нас ви знайдете широкий асортимент і високоякісну продукцію, за допомогою якої зможете вирішити будь-яке технологічне завдання.
Залежно від розміру замовлення буде змінюватися величина знижки. Болт меблевий, ціна якого в нашій компанії одна з найнижчих у країні, може бути доставлений у будь-який населений пункт держави в оптимальні строки.
«Зевс» – це ваш надійний компаньйон у світі металовиробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 38 мм |
| Висота головки | 8.95 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 603 |
- Ціна: від 139,81 ₴




