Болт М5 ГОСТ 7802-81 з напівкруглою голівкою і квадратним підголівником
Меблеві болти М5 ГОСТ 7802-81 нерідко використовуються не тільки як кріпильний елемент при складанні меблів, але й для розв'язання інших задач.
При встановленні на вулиці нержавіючих деталей описуваного стандарту можна залишатися впевненим у надійності з'єднання, адже аустенітна сталь не дозволить металовиробу окиснюватися під дією опадів. Через часте використання виробів при складанні дорожніх знаків та іншого обладнання з дерева і тонколистового металу, йому дали другу назву – дорожній.
Конструкція болта ГОСТ 7802-81

Основні технічні характеристики болта ГОСТ 7802-81 (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
0,8 |
|
|
Довжина різьбової частини |
bmin |
l≤125 |
16 |
|
125 |
22 |
||
|
l>200 |
- |
||
|
Діаметр голівки |
dk |
Max |
13.55 |
|
Min |
12.45 |
||
|
Висота голівки |
k |
Max |
3,3 |
|
Min |
2,7 |
||
|
Висота підголівника |
f |
Max |
4,1 |
|
Min |
2,9 |
||
|
Розмір сторони квадратного підголівника |
v |
Max |
5,48 |
|
Min |
4,52 |
||
Теоретична вага болтів М5 ГОСТ 7802-81
|
Довжина болта, (мм) |
Теоретична маса 1000 болтів в кг |
|
12 |
2.699 |
|
14 |
2.936 |
|
16 |
3.172 |
|
20 |
3.644 |
|
25 |
4.235 |
|
30 |
4.825 |
|
35 |
5.416 |
|
40 |
6.006 |
|
45 |
6.596 |
|
50 |
7.187 |
|
55 |
7.746 |
|
60 |
8.336 |
|
65 |
8.926 |
|
70 |
9.516 |
Якщо ви шукаєте кріплення гідної якості, яке буде служити вам протягом довгих десятиліть, то продукція компанії «Зевс» – ваш правильний вибір!
Наші консультанти допоможуть вам підібрати найкращий варіант для вирішення будь-якого конструкторського задуму. Ми продаємо власну продукцію, тому ціни на наші товари – мінімальні, без націнок і переплат. Щоб купити болти в Україні за найвигіднішою вартістю, телефонуйте нам вже зараз! Відправляємо замовлення у будь-який населений пункт держави. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7802-81 |
- Ціна: від 3,59 ₴




