Болт М8 ГОСТ 7802-81 з напівкруглою голівкою і квадратним підголівником
Болти з нержавіючої сталі М8 ГОСТ 7802-81 використовуються як кріплення при складанні меблів та монтажі конструкцій, що працюють на відкритому повітрі.
Матеріалом виготовлення елемента є аустенітна сталь, яка не дозволяє деталі руйнуватися під дією вологи. Металовироби для меблів (дорожні), створені з такої сировини, мають тривалий термін служби та не потребують обслуговування, підтримують коректність з'єднання завдяки особливостям своєї конструкції.
Конструкція болта ГОСТ 7802-81

Основні технічні характеристики болта ГОСТ 7802-81 (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
1,25 |
|
|
Довжина різьбової частини |
bmin |
l≤125 |
22 |
|
125 |
28 |
||
|
l>200 |
41 |
||
|
Діаметр голівки |
dk |
Max |
20.65 |
|
Min |
19.35 |
||
|
Висота голівки |
k |
Max |
4,88 |
|
Min |
4,12 |
||
|
Висота підголівника |
f |
Max |
5,6 |
|
Min |
4,4 |
||
|
Розмір сторони квадратного підголівника |
v |
Max |
8,58 |
|
Min |
7,42 |
||
Теоретична вага болтів М8 ГОСТ 7802-81
|
Довжина болта, (мм) |
Теоретична маса 1000 болтів в кг |
|
14 |
10.10 |
|
16 |
10.71 |
|
20 |
11.94 |
|
25 |
13.48 |
|
30 |
15.02 |
|
35 |
16.56 |
|
40 |
18.10 |
|
45 |
19.64 |
|
50 |
21.18 |
|
55 |
22.72 |
|
60 |
24.26 |
|
65 |
25.80 |
|
70 |
27.34 |
|
75 |
28.88 |
|
80 |
30.42 |
|
90 |
33.50 |
|
100 |
36.57 |
|
110 |
39.65 |
|
120 |
42.73 |
|
130 |
45.81 |
|
140 |
48.89 |
|
150 |
51.97 |
|
160 |
55.05 |
|
170 |
58.13 |
|
180 |
61.21 |
|
190 |
64.29 |
|
200 |
67.37 |
|
220 |
73.53 |
Якщо ви шукаєте кріплення гідної якості, яке буде служити вам протягом довгих десятиліть, то продукція компанії «Зевс» – ваш правильний вибір!
Наші консультанти допоможуть вам підібрати найкращий варіант для вирішення будь-якого конструкторського задуму. Ми продаємо власну продукцію, тому ціни на наші товари – мінімальні, без націнок і переплат. Щоб купити болти в Україні за найвигіднішою вартістю, телефонуйте нам вже зараз! Відправляємо замовлення у будь-який населений пункт держави. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 20 мм |
| Висота головки | 4.88 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7802-81 |
- Ціна: від 6,97 ₴




