Болт М12 ГОСТ 7802-81 з напівкруглою голівкою і квадратним підголівником
Відповідно до ГОСТ 7802-81 болт нержавіючий М12 має назву меблевий або дорожній. Через особливості конструкції даний металовиріб активно використовується як всередині приміщення (при складанні меблів), так і на відкритому повітрі (монтаж дерев’яних огорож, дитячих майданчиків, дорожніх знаків тощо).
Металовиріб з нержавіючої сталі, який ви можете замовити оптом на нашому сайті, не піддається корозійному руйнуванню та має надзвичайно тривалий експлуатаційний період.
Конструкція болта ГОСТ 7802-81

Основні технічні характеристики болта ГОСТ 7802-81 (мм):
|
Характеристика |
Опис |
Значення |
|
|
Крок різьби |
Р |
1,75 |
|
|
Довжина різьбової частини |
bmin |
l≤125 |
30 |
|
125 |
36 |
||
|
l>200 |
49 |
||
|
Діаметр голівки |
dk |
Max |
30.65 |
|
Min |
29.35 |
||
|
Висота голівки |
k |
Max |
6,95 |
|
Min |
6,05 |
||
|
Висота підголівника |
f |
Max |
8,75 |
|
Min |
7,25 |
||
|
Розмір сторони квадратного підголівника |
v |
Max |
12,7 |
|
Min |
11,3 |
||
Теоретична вага болтів М12 ГОСТ 7802-81
|
Довжина болта, (мм) |
Теоретична маса 1000 болтів в кг |
|
20 |
34.76 |
|
25 |
38.30 |
|
30 |
41.84 |
|
35 |
45.38 |
|
40 |
48.95 |
|
45 |
52.46 |
|
50 |
56.00 |
|
55 |
59.54 |
|
60 |
63.08 |
|
65 |
66.62 |
|
70 |
70.17 |
|
75 |
73.71 |
|
80 |
77.25 |
|
90 |
84.33 |
|
100 |
91.41 |
|
110 |
98.49 |
|
120 |
105.57 |
|
130 |
112.65 |
|
140 |
119.73 |
|
150 |
126.81 |
|
160 |
133.89 |
|
170 |
140.97 |
|
180 |
148.05 |
|
190 |
155.13 |
|
200 |
162.22 |
|
220 |
176.38 |
|
240 |
190.54 |
|
260 |
204.70 |
Якщо ви шукаєте кріплення гідної якості, яке буде служити вам протягом довгих десятиліть, то продукція компанії «Зевс» – ваш правильний вибір!
Наші консультанти допоможуть вам підібрати найкращий варіант для вирішення будь-якого конструкторського задуму. Ми продаємо власну продукцію, тому ціни на наші товари – мінімальні, без націнок і переплат. Щоб купити болти в Україні за найвигіднішою вартістю, телефонуйте нам вже зараз! Відправляємо замовлення у будь-який населений пункт держави. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Меблевий |
| Форма болта | З напівкруглою головкою |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 6.95 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7802-81 |
- Ціна: від 30,78 ₴




