Шайба Ф16 DIN 6798-А зубчаста
Стопорні шайби Ф16 DIN 6798А виготовляють із пружинної сталі марки 64Г. Вони мають високі показники зносостійкості, і при цьому дешеві. Щоб збільшити стійкість корозії їх покривають цинком.
Використовують такі металовироби в багатьох областях машинобудування та приладобудування для стопоріння різьбового з'єднання. Кріплення має спеціальні виступи на зовнішньому діаметрі, які врізаються в тіло деталей, і таким чином запобігають мимовільному самовідгвинчуванню вузла під час експлуатації конструкції або механізму.
Креслення шайби DIN 6798А

Габаритні розміри шайби Ф16 DIN 6798А (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
M16 |
17 |
26 |
1,2 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом та в роздріб. Замовити металовироби ви можете декількома способами: зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті або заповнивши заявку on-line. Доставка здійснюється по всій Україні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Товщина шайби | 1.2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798A |
- Ціна: від 3,32 ₴




