Заклепка 1.0 ГОСТ 10299-80 під молоток з напівкруглою голівкою
Забивні заклепки під молоток ГОСТ 10299-80 з діаметром стрижня 1 (мм) використовуються як кріпильний металовироб, при з'єднанні декількох елементів конструкції, до яких неможливо застосувати зварювання. Кріплення розраховане на формування нероз'ємного з'єднання. Його встановлюють за допомогою молотка, яким формують замикаючу головку, що не дає виробу вислизати з гнізда.
Конструкція заклепки ГОСТ 10299-80

Розміри заклепки під молоток ГОСТ 10299-80:
| Діаметр стрижня, мм | 1.0 |
| Діаметр голівки, мм | 1.8 |
| Висота голівки, мм | 0.6 |
| Радіус під голівкою, не більш, мм | 0.2 |
| Радіус сфери голівки, мм | 1 |
|
Відстань від основи голівки до місця зміни діаметра, мм |
1.5 |
Замовити заклепку 1.0 ГОСТ 10299-80 під молоток з напівкруглою голівкою можна на сайті компанії "Зевс" оптом та в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення. Гарантія якості - 36 місяців з моменту придбання. Для постійних та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 0.6 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 1.8 мм |
| Діаметр заклепки | 1 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 1.1 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал стрижня | алюміній, мідь, сталь, латунь |
| Покриття | Цинк, без покриття |
- Ціна: від 0,14 ₴







