Гвинт М5 ISO 7379 ступінчастий з циліндричною голівкою
Високоміцні гвинти М5 ISO 7379 для розміщення в отвори з-під розгортки можуть стати основою навантаженого з'єднання високої точності. Елемент відіграє роль кріплення, але, водночас, перешкоджає усунення деталей друг щодо друга.
Гвинт може бути створений з вуглецевої сталі без легуючих речовин, а також з їх доповненням. Можливий випуск оцинкованих партій чи виробів із нержавіючої сталі.
Конструкція гвинта ISO 7379

Технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр стрижня |
ds |
6 |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М5 |
|
Діаметр голівки |
dk |
10 |
|
Довжина різьбової частини |
b |
9.25 – 9.75 |
|
Висота голівки |
k |
4.5 |
|
Розмір під ключ |
s |
3 |
Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс», щоб купити гвинти ISO 7379 за найкращою в Україні ціною. Ми допоможемо вам вибрати оптимальне кріплення, запропонуємо всі можливі варіанти, що підходять під ваш запит і зорієнтуємо по особливостям експлуатації кожного з них.
Продукція «Зевс» – це найкраще українське кріплення за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Висота головки | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип гвинта | Призонный |
| Стандарт | ISO 7379 |
- Ціна: від 10,53 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




