Гвинт М6 ISO 7379 ступінчастий з циліндричною голівкою
Сфера застосування прецизійного кріплення – це велика машинобудівна галузь. Гвинти М6 ISO 7379, що мають високу точність, можуть використовуватися не тільки як елементи кріплення, але і як стопори, що перешкоджають зсуву виробів, що сполучаються.
Гвинти для отворів з під розгортки створюються високоміцними завдяки проходженню стадії термічного поліпшення.
Конструкція гвинта ISO 7379

Технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр стрижня |
ds |
8 |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М6 |
|
Діаметр голівки |
dk |
13 |
|
Довжина різьбової частини |
b |
10.75 – 11.25 |
|
Висота голівки |
k |
5.5 |
|
Розмір під ключ |
s |
4 |
Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс», щоб купити гвинти ISO 7379 за найкращою в Україні ціною. Ми допоможемо вам вибрати оптимальне кріплення, запропонуємо всі можливі варіанти, що підходять під ваш запит і зорієнтуємо по особливостям експлуатації кожного з них.
Продукція «Зевс» – це найкраще українське кріплення за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип гвинта | Призонный |
| Стандарт | ISO 7379 |
- Ціна: від 15,18 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




