Гвинт М16 ISO 7379 ступінчастий з циліндричною голівкою
Метиз із високими прецизійними характеристиками – це основа точного та довговічного використання відповідальних конструкцій. У нас ви можете замовити гвинт М16 ISO 7379 для приміщення в отвори з-під розгортки, що дозволяє створювати малопомітні, безпечні та вкрай надійні з'єднання, не схильні до зсувів і деформацій.
Конструкція гвинта ISO 7379

Технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Діаметр стрижня |
ds |
20 |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М16 |
|
Діаметр голівки |
dk |
30 |
|
Довжина різьбової частини |
b |
21.6 – 22.4 |
|
Висота голівки |
k |
14 |
|
Розмір під ключ |
s |
10 |
Звертайтеся до менеджерів заводу «Зевс», щоб купити гвинти ISO 7379 за найкращою в Україні ціною. Ми допоможемо вам вибрати оптимальне кріплення, запропонуємо всі можливі варіанти, що підходять під ваш запит і зорієнтуємо по особливостям експлуатації кожного з них.
Продукція «Зевс» – це найкраще українське кріплення за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Ступінчастий |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип гвинта | Призонный |
| Стандарт | ISO 7379 |
- Ціна: від 159,47 ₴
- Спосіб упаковки: Мішки п/п




