Гвинт М3 ISO 7830 з напівсферичною голівкою
Гвинти М3 ISO 7380 виготовляються тільки з якісної сировини, що сприяє отриманню міцного і надійного металовироба. Форма голівки елемента - напівкругла, можливе виконання з шліцем під зірку або шестигранник. Стрижнева поверхня елемента повністю покрита різьбленням високого класу точності. Все це робить елемент незамінним для роботи в напружених конструкціях відповідального типу.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М3 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
5.7 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
6.9 |
|
Висота голівки |
k |
1.65 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
2 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т10 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М3 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.36 |
|
5 |
0.42 |
|
6 |
0.48 |
|
8 |
0.54 |
|
10 |
0.64 |
|
12 |
0.70 |
|
16 |
0.85 |
|
20 |
1.05 |
|
25 |
1.32 |
|
30 |
1.41 |
|
35 |
1.83 |
|
40 |
1.95 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 0,43 ₴




