Гвинт М4 ISO 7830 з напівсферичною голівкою
Високоміцні гвинти М4 ISO 7380 - це елементи кріплення, установка яких може здійснюватися як у пробурений глухий отвір, так і за допомогою високоміцних гайок і шайб. Дані вироби відрізняються високою витривалістю до навантажень, адже виробляються у класах міцності не нижче 8.8. Ви можете вибрати матеріал виготовлення, покриття, форму шліцю, наявність збільшеної головки та довжину стрижня при замовленні.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М4 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
7.6 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
9.4 |
|
Висота голівки |
k |
2.2 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
2.5 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т20 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М4 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.50 |
|
5 |
0.50 |
|
6 |
0.56 |
|
8 |
0.85 |
|
10 |
1.14 |
|
12 |
1.32 |
|
14 |
1.50 |
|
16 |
1.67 |
|
20 |
1.95 |
|
25 |
2.28 |
|
30 |
2.78 |
|
35 |
3.12 |
|
40 |
3.60 |
|
45 |
4.95 |
|
50 |
5.54 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.6 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 0,61 ₴




