Гвинт М5 ISO 7830 із напівсферичною голівкою
Гвинти М5 підвищеної міцності, створені за ISO 7380, - це надійні елементи кріплення, використання яких може проводитися в навантажених конструкціях, що працюють у звичайних умовах, у вологому або агресивному середовищі.
Встановлення металовиробів може здійснюватися за допомогою ключа-зірки або шестигранника. В обох варіантах з'єднання набуває підвищеної надійності.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М5 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
9.5 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
11.8 |
|
Висота голівки |
k |
2.75 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
3 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т25 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М5 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
6 |
1.33 |
|
8 |
1.79 |
|
10 |
2.25 |
|
12 |
2.48 |
|
14 |
2.71 |
|
16 |
2.93 |
|
20 |
3.39 |
|
25 |
3.87 |
|
30 |
4.54 |
|
35 |
5.85 |
|
40 |
5.90 |
|
45 |
6.50 |
|
50 |
7.17 |
|
55 |
7.96 |
|
60 |
8.75 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.5 мм |
| Висота головки | 2.75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 0,74 ₴




