Гвинт М6 ISO 7830 із напівсферичною голівкою
Гвинти М6 ISO 7380 підвищеної міцності служать для з'єднання деталей та частин конструкцій, експлуатація яких відбувається у важких умовах. Дані деталі можуть мати властивості стрижневих металовиробів, створених у класах міцності 8.8, 10.9 або 12.9. Також допускається виробництво з нержавіючої сталі для приміщення в сире та агресивне середовище.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М6 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
10.5 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
13.6 |
|
Висота голівки |
k |
3.3 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
4 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т30 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М6 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
8 |
2.80 |
|
10 |
3.05 |
|
12 |
3.55 |
|
14 |
3.81 |
|
16 |
4.08 |
|
20 |
4.98 |
|
25 |
5.70 |
|
30 |
6.50 |
|
35 |
7.37 |
|
40 |
8.46 |
|
45 |
8.46 |
|
50 |
8.89 |
|
55 |
9.49 |
|
60 |
10.06 |
|
70 |
10.66 |
|
80 |
10.80 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Висота головки | 3.3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 1,06 ₴




