Гвинт М8 ISO 7830 з напівсферичною голівкою
Гвинти М8 ISO 7380, що мають високоміцні властивості, відрізняються підвищеними експлуатаційними характеристиками. Це сприяє використанню металовиробів даного типу в навантажених конструкціях, що працюють у звичайному середовищі, у вологому і навіть агресивному. При замовленні ви можете вибрати форму шліца гвинта - під зірку або під шестигранник.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М8 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
14 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
17.8 |
|
Висота голівки |
k |
4.4 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
5 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т40 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М8 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
10 |
6.23 |
|
12 |
6.96 |
|
14 |
7.34 |
|
16 |
8.22 |
|
20 |
9.62 |
|
25 |
10.02 |
|
30 |
12.82 |
|
35 |
14.13 |
|
40 |
15.76 |
|
45 |
18.60 |
|
50 |
20.04 |
|
55 |
20.40 |
|
60 |
22.19 |
|
70 |
23.27 |
|
80 |
24.34 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Висота головки | 4.4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 2,48 ₴




