Гвинт М10 ISO 7830 з напівсферичною голівкою
Гвинти М10 ISO 7380 з високими характеристиками міцності використовуються для здійснення з'єднань у вузлах конструкцій, що працюють під великою вагою. Щоб кріплення не втрачали своєї надійності, гвинти мають особливу форму шліцю – під зірку чи шестигранник. Ці варіанти не супроводжуються зривом ключа, тому дозволяють прикладати більше зусилля при затягуванні.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М10 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
17.5 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
21.9 |
|
Висота голівки |
k |
5.5 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
6 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т50 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М10 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
12 |
19.90 |
|
16 |
20.90 |
|
20 |
22.90 |
|
25 |
27.90 |
|
30 |
30.40 |
|
35 |
32.90 |
|
40 |
33.15 |
|
45 |
36.10 |
|
50 |
39.30 |
|
55 |
42.50 |
|
60 |
45.70 |
|
70 |
51.20 |
|
80 |
52.10 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 17.5 мм |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 4,58 ₴




