Гвинт М12 ISO 7830 з напівсферичною голівкою
Гвинти М12 класу міцності 8.8, 10.9 або 12.9 можуть створюватися за ISO 7380 та мати таку конфігурацію:
- Голівка у вигляді півсфери. Допускається присутність збільшеної голівки, що розподіляє навантаження.
- Стрижень, повністю покритий високоточним різьбленням класу А.
Метиз може бути створений з вуглецевої сталі, а також мати нержавіючі властивості завдяки використанню аустенітної сталі як матеріал виготовлення.
Конструкція гвинта ISO 7380

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М12 |
|
Діаметр напівкруглої голівки гвинта |
dk |
21 |
|
Діаметр напівкруглої голівки з буртиком |
dc |
26 |
|
Висота голівки |
k |
6.6 |
|
Розмір під шестигранний ключ |
s |
8 |
|
Розмір під ключ TORX |
ISR |
Т50 |
Таблиця теоретичної маси гвинта М12 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
20 |
32.10 |
|
25 |
35.70 |
|
30 |
39.30 |
|
35 |
42.90 |
|
40 |
46.50 |
|
45 |
50.10 |
|
50 |
54.50 |
|
55 |
58.90 |
|
60 |
62.40 |
Якщо вам потрібно купити гвинт ISO 7380, то компанія «Зевс» пропонує вам отримати професійну консультацію щодо підбору необхідного типорозміру і властивостей під особливості певної конструкції. У нас ви зможете вибрати будь-яке кріплення за мінімальною ціною, створене згідно зі стандартом або таке, що має обумовлені індивідуальні особливості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 6.6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380 |
- Ціна: від 8,21 ₴




