Рим-гайка М6 DIN 582 нержавіюча
Нержавіюча рим-гайка М6 DIN 582 являє собою кріплення, що складається з кільцевої частини та основи. За допомогою кільця здійснюється захоплення, підйом і переміщення вантажів, а основа слугує для надійної фіксації металовиробу на різьбовій частині іншої деталі конструкції. Використання нержавіючої сталі дозволяє застосовувати кріплення в умовах підвищеної вологості та впливу агресивного середовища без ризику корозії.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М6 |
17 |
28 |
16 |
8.5 |
31 |
6 |
70 |
50 |
0.04 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 0.07 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 0.05 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 28 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 16 мм |
| Діаметр підстави | 17 мм |
- Ціна: від 35,04 ₴




