Рим-гайка М8 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М8 DIN 582 з нержавіючої сталі застосовується як елемент такелажних систем, а також використовується у будівництві та промисловості у складі ланцюгових з’єднань разом із рим-болтами. Кріплення забезпечує надійну фіксацію та зручність при підйомі і переміщенні вантажів.
Матеріалом виготовлення є нержавіюча сталь А2, що відзначається високою стійкістю до корозії та впливу агресивного середовища. Завдяки цьому кріплення не потребує додаткового захисного покриття та зберігає свої експлуатаційні характеристики протягом тривалого часу.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М8 |
20 |
36 |
20 |
8.5 |
36 |
8 |
140 |
100 |
0.05 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 0.14 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 0.1 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 36 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 30 мм |
| Діаметр підстави | 20 мм |
- Ціна: від 44,82 ₴




