Рим-гайка М10 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М10 DIN 582 з нержавіючої сталі використовується як елемент такелажних систем і може виступати як окрема ланка або частина рознімного з’єднання, сформованого із застосуванням стрижневого кріплення. Конструкція забезпечує зручність під час підйому та фіксації вантажів.
Найчастіше рим-гайки застосовуються разом із рим-болтами. Для експлуатації в умовах підвищеної вологості або агресивного середовища вироби виготовляються з нержавіючої сталі, що запобігає утворенню корозії та збільшує строк служби з’єднання.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М10 |
25 |
45 |
25 |
10 |
45 |
10 |
230 |
170 |
0.09 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 0.23 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 0.17 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 45 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 25 мм |
| Діаметр підстави | 25 мм |
- Ціна: від 85,56 ₴




