Рим-гайка М12 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М12 DIN 582, виготовлена з нержавіючої сталі А2, призначена для експлуатації в умовах підвищеної вологості та прямого контакту з рідинами. Кріплення зберігає свої властивості навіть при впливі агресивного або неагресивного середовища, що робить його популярним у різних галузях.
Дані металовироби широко застосовуються у морській сфері, будівництві та промисловості, де з’єднання регулярно піддаються впливу атмосферних опадів. Нержавіюча сталь забезпечує стійкість до корозії та тривалий строк служби без необхідності додаткового захисту.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М12 |
30 |
54 |
30 |
11 |
53 |
12 |
340 |
240 |
0.16 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 0.34 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 0.24 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 54 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 30 мм |
| Діаметр підстави | 30 мм |
- Ціна: від 135,82 ₴




