Рим-гайка М16 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М16 DIN 582 з нержавіючої сталі призначена для роботи в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища. Конструкція включає широке кільце та основу з внутрішньою метричною різьбою, що забезпечує зручність під час підйому та переміщення вантажів.
Найчастіше цей металовиріб застосовується разом із рим-болтами, утворюючи рознімне з’єднання, подібне до ланки ланцюга. Нержавіюча сталь забезпечує стійкість до корозії та надійну експлуатацію навіть при тривалому контакті з вологою.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М16 |
35 |
63 |
35 |
13 |
62 |
14 |
700 |
500 |
0.24 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 0.7 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 0.5 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 63 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 35 мм |
| Діаметр підстави | 35 мм |
- Ціна: від 197,81 ₴




