Рим-гайка М20 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М20 DIN 582 виготовляється з нержавіючої сталі А2, що забезпечує високу стійкість до корозії та можливість експлуатації в складних умовах. Кріплення застосовується у такелажних системах для підйому, фіксації та переміщення вантажів.
Конструктивно виріб складається з міцного кільця, за яке кріпляться троси, ланцюги або інші елементи, а також основи з внутрішньою метричною різьбою. Це дозволяє надійно з’єднувати рим-гайку зі стрижневим кріпленням відповідного розміру та формувати рознімні з’єднання.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М20 |
40 |
72 |
40 |
16 |
71 |
16 |
1200 |
860 |
0.35 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 1.2 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 0.86 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 72 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 40 мм |
| Діаметр підстави | 40 мм |
- Ціна: від 336,30 ₴




