Рим-гайка М30 DIN 582 нержавіюча
Нержавіючі рим-гайки М24 DIN 582 відзначаються високою стійкістю до корозії, що обумовлено використанням якісних марок сталі. Кріплення застосовується у такелажних та монтажних роботах для підйому, фіксації та переміщення вантажів.
Залежно від умов експлуатації можна обрати вироби зі сталі А2 для використання у вологому середовищі. Це забезпечує надійність з’єднання та тривалий строк служби без додаткового захисту.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавіючої сталі (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М24 |
50 |
90 |
50 |
20 |
90 |
20 |
1800 |
1290 |
0.70 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на виробництві та продажу металовиробів для оптових покупців по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за вигідною ціною, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно обсягу замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Максимальне навантаження (пряме розтягнення) | 3.2 т |
| Максимальне навантаження (розтягнення під кутом 45°) | 2.3 т |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 108 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 65 мм |
| Діаметр підстави | 60 мм |
- Ціна: від 1 564,20 ₴




