Гвинт М10 ГОСТ 11738-84, DIN 912 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт під внутрішній шестигранник є поширеним видом кріплення, оскільки має ряд особливостей:
- завдяки своїй конструкції деталь може використовуватись у місцях, важкодоступних для звичайних ключів;
- метиз з циліндричною голівкою має антивандальну властивість;
- зручний для кріплення в обладнанні, що вимагає частого монтажу гвинта, оскільки поглиблення шестигранної форми має низьку ймовірність зриву шліцю;
- за допомогою шестигранного ключа забезпечується максимальний момент затягування елементів, що стягуються.
Гвинти ГОСТ 11738-84 мають клас міцності 10.9, що дозволяє використовувати їх у високонавантажених з'єднаннях.

Основні технічні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М10 |
|
Крок різьби |
P |
1.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
16 |
|
Висота голівки |
K |
10 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
8 |
|
Клас міцності |
- |
10.9 |
Таблиця теоретичної маси гвинтів М10 ГОСТ 11738-84
|
Довжина болта (мм) |
Маса 1000 шт. (кг) |
|
14 |
20,40 |
|
16 |
21,40 |
|
20 |
23,51 |
|
25 |
25,92 |
|
30 |
28,43 |
|
35 |
30,94 |
|
40 |
33,45 |
|
45 |
37,44 |
|
50 |
40,52 |
|
55 |
43,60 |
|
60 |
46,69 |
|
65 |
49,77 |
|
70 |
52,85 |
|
75 |
55,93 |
|
80 |
59,01 |
|
90 |
65,17 |
|
100 |
71,33 |
Замовити гвинти ГОСТ 11738-84, DIN 912 клас міцності 10.9 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче за ринок на 3-10%. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | ГОСТ 11738-84, DIN 912 |
- Ціна: від 6,02 ₴




