Гвинт М3 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Гвинт М3 DIN (ISO) 7380-1 - це високоміцний або нержавіючий (що залежить від вибору матеріалу виробництва) метиз, що має такі особливості:
- кріплення має у складі напівсферичну голівку, безпечну при експлуатації.
- у центрі капелюшка розташовується шліц під Torx.
- стрижень елемента повністю покривається метричним різьбленням високої точності (А).
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М3 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
6.9 |
|
Мін. |
6.5 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
1.65 |
|
Мін. |
1.4 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
- |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М3 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.36 |
|
5 |
0.42 |
|
6 |
0.48 |
|
8 |
0.54 |
|
10 |
0.64 |
|
12 |
0.70 |
|
16 |
0.85 |
|
20 |
1.05 |
|
25 |
1.32 |
|
30 |
1.41 |
|
35 |
1.83 |
|
40 |
1.95 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO, DIN 7380-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,60 ₴




