Гвинт М4 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Гвинт М4 ISO 7380-1 (DIN 7380) використовується у відповідних з'єднаннях, адже має високоміцні параметри і може витримувати значні навантаження. Якщо його виробництво здійснюється з вуглецевої сталі 40, то металовироб називається високоміцним класу 10.9.
Також допускається випуск гвинта зі шліцем під Torx з нержавіючої сталі А2 або А4 для використання у сирому чи агресивному середовищі відповідно.
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М4 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
7.6 |
|
Мін. |
7.24 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
2.20 |
|
Мін. |
1.95 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
20 |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М4 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.50 |
|
5 |
0.50 |
|
6 |
0.56 |
|
8 |
0.85 |
|
10 |
1.14 |
|
12 |
1.32 |
|
14 |
1.50 |
|
16 |
1.67 |
|
20 |
1.95 |
|
25 |
2.28 |
|
30 |
2.78 |
|
35 |
3.12 |
|
40 |
3.60 |
|
45 |
4.95 |
|
50 |
5.54 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 7.6 мм |
| Висота головки | 2.2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,80 ₴




