Гвинт М5 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Високоміцні гвинти М5 DIN 7380-1 дозволяють створювати з'єднання, робота яких відбуватиметься під великим навантаженням. Якщо метиз створюється з нержавіючих матеріалів, його також можна сміливо застосовувати в агресивних і вологих середовищах.
Кріплення даного типу характеризується наявністю приводу під ключ Torx. Він сприяє більшому зусиллю при затягуванні виробу та захисті від вандального демонтажу.
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М5 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
9.5 |
|
Мін. |
9.14 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
2.75 |
|
Мін. |
2.50 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
25 |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М5 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
6 |
1.33 |
|
8 |
1.79 |
|
10 |
2.25 |
|
12 |
2.48 |
|
14 |
2.71 |
|
16 |
2.93 |
|
20 |
3.39 |
|
25 |
3.87 |
|
30 |
4.54 |
|
35 |
5.85 |
|
40 |
5.90 |
|
45 |
6.50 |
|
50 |
7.17 |
|
55 |
7.96 |
|
60 |
8.75 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.5 мм |
| Висота головки | 2.75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1,30 ₴




