Гвинт М6 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Використання гвинтів М6 DIN 7380 відбувається в навантажених з'єднаннях, поміщених у нейтральне, вологе або агресивне середовище. Кріплення має шліц під Torx, завдяки чому в момент затягування він може бути встановлений коректніше.
Також ця деталь робить з'єднання захищеною від вандального проникнення, адже воно не може бути розібране іншим інструментом.
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М6 |
|
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
10.5 |
|
Мін. |
10.7 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
3.30 |
|
Мін. |
3.00 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
30 |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М6 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
8 |
2.80 |
|
10 |
3.05 |
|
12 |
3.55 |
|
14 |
3.81 |
|
16 |
4.08 |
|
20 |
4.98 |
|
25 |
5.70 |
|
30 |
6.50 |
|
35 |
7.37 |
|
40 |
8.46 |
|
45 |
8.46 |
|
50 |
8.89 |
|
55 |
9.49 |
|
60 |
10.06 |
|
70 |
10.66 |
|
80 |
10.80 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Висота головки | 3.3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,10 ₴




