Гвинт М8 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Як матеріал для виготовлення високоміцного або нержавіючого гвинта М8 ISO 7380-1 може бути використана така сталь:
- Вуглецева марка 40. З її допомогою кріпленню можна передати властивості, що відповідають класу міцності 10.9.
- Аустенітна харчова А2. Хороша для тих виробів, які працюють у постійній присутності вологи.
- Аустенітна А4. Присутність молібдену у складі матеріалу дозволяє використовувати такі металовироби в агресивних середовищах.
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М8 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
14.0 |
|
Мін. |
13.57 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
4.40 |
|
Мін. |
4.10 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
40 |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М8 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
10 |
6.23 |
|
12 |
6.96 |
|
14 |
7.34 |
|
16 |
8.22 |
|
20 |
9.62 |
|
25 |
10.02 |
|
30 |
12.82 |
|
35 |
14.13 |
|
40 |
15.76 |
|
45 |
18.60 |
|
50 |
20.04 |
|
55 |
20.40 |
|
60 |
22.19 |
|
70 |
23.27 |
|
80 |
24.34 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Висота головки | 4.4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3,50 ₴




