Гвинт М10 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Високоміцне кріплення М10 DIN (ISO) 7380-1 також може створюватися з аустенітної сталі А2 або А4. При цьому метиз автоматично набуває властивостей високої стійкості до корозійного впливу навколишнього середовища.
Виріб встановлюється за допомогою ключа-зірки (Torx), що говорить про наявність антивандального захисту.
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М10 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.5 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
17.5 |
|
Мін. |
17.07 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
5.50 |
|
Мін. |
5.20 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
50 |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М10 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
12 |
19.90 |
|
16 |
20.90 |
|
20 |
22.90 |
|
25 |
27.90 |
|
30 |
30.40 |
|
35 |
32.90 |
|
40 |
33.15 |
|
45 |
36.10 |
|
50 |
39.30 |
|
55 |
42.50 |
|
60 |
45.70 |
|
70 |
51.20 |
|
80 |
52.10 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 17.5 мм |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 8,20 ₴




