Гвинт М12 ISO, DIN 7380-1 з напівкруглою голівкою під TORX
Гвинт М12 DIN 7380-1 без буртика із приводом під Torx-ключ використовується в будівельній та виробничій сфері для підтримки коректності високонавантажених вузлів. Кріплення стрижневого типу має напівсферичну голівку, повне різьблення і згаданий шліц.
Як матеріал виготовлення металовиробу вибирається вуглецева сталь або нержавіюча сталь з високими якісними характеристиками.
Конструкція гвинта ISO 7380-1 Torx

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М12 |
|
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
21.0 |
|
Мін. |
20.48 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
6.60 |
|
Мін. |
6.24 |
||
|
Розмір під ключ |
Tx |
- |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М12 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
20 |
32.10 |
|
25 |
35.70 |
|
30 |
39.30 |
|
35 |
42.90 |
|
40 |
46.50 |
|
45 |
50.10 |
|
50 |
54.50 |
|
55 |
58.90 |
|
60 |
62.40 |
Купити гвинт DIN 7380 Torx в Україні можна в компанії «Зевс»
Переваги співпраці з нами:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок;
- У нас ви можете купити гвинт ISO 7380-1 без переплат, адже співпрацюєте безпосередньо з виробником металовиробів;
- Надсилаємо товари по всій Україні у максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Захищений Torx (TR) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 6.6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 16 ₴




