Гвинт М3 ISO, DIN 7380-2 з фланцем під внутрішній шестигранник
Гвинти М3 із шестигранним шліцем DIN 7380 відіграють роль кріпильних засобів, що використовуються у значно навантажених з'єднаннях. Вироби відповідають класу міцності 10.9 і мають повнорізьбовий стрижень класу точності А.
Дане кріплення відмінно підходить для створення надійних з'єднань завдяки буртику (під голівкою виробу), що не дає з'єднанню деформувати поверхню сполучення.
Конструкція гвинта ISO 7380-2 з буртиком

Основні технічні характеристики (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр метричної різьби |
d |
М3 |
|
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
|
Діаметр отвору |
dc |
Макс. |
6.9 |
|
Хв. |
6.5 |
||
|
Висота голівки |
k |
Макс. |
1.65 |
|
Хв. |
1.4 |
||
|
Висота буртика |
c |
Макс. |
0.7 |
|
Хв. |
0.55 |
||
|
Розмір під ключ |
s |
2 |
|
Таблиця теоретичної маси гвинта М3 ISO 7380
|
Довжина гвинта |
Теоретична маса однієї одиниці, гр |
|
4 |
0.36 |
|
5 |
0.42 |
|
6 |
0.48 |
|
8 |
0.54 |
|
10 |
0.64 |
|
12 |
0.70 |
|
16 |
0.85 |
|
20 |
1.05 |
|
25 |
1.32 |
|
30 |
1.41 |
|
35 |
1.83 |
|
40 |
1.95 |
Де найбільш вигідно купити гвинт DIN 7380 в Україні?
Звертайтеся до вітчизняного виробника – заводу «Зевс», щоб придбати ці металовироби за найнижчою в країні вартістю. В нас діє система знижок для оптових клієнтів!
Відправляємо замовлення по країні за лічені дні, адже величезна кількість металовиробів є в безпосередній наявності. Телефонуйте нам вже сьогодні та отримайте детальну консультацію від фахівців з підбору кріплення будь-якої складності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Напівсферична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.7 мм |
| Висота головки | 1.65 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: від 0,44 ₴




