Гвинт М3 DIN 912 під внутрішній шестигранник
Гвинти міцністю 8.8 за DIN 912 по DIN 912 мають подовжену голівку з шестигранним шліцем, різьба може бути як повною, так і частковою.
Високоміцні металовироби відрізняються від стандартних, в першу чергу, загартуванням металу після прокатки. Такі деталі істотно міцніші і можуть використовуватися у відповідальних та високонавантажених кріпленнях.
Гвинти М3 використовуються як у побуті, так і в промисловості. Підвищена міцність кріплення дозволяє їх використовувати замість гвинтів більшого перерізу з такою самою міцністю. Це часто необхідно в авіаційній промисловості, високих металоконструкціях та інших сферах, де потрібна мінімальна вага з максимальною міцністю.

Технічні характеристики гвинта М3 DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий / малий) |
- |
0.5/- |
|
Діаметр голівки |
D |
5.5 |
|
Висота голівки |
k |
3 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
2.5 |
|
Довжина різьби |
b |
18 |
|
Діапазон довжини гвинта |
L | 4 - 50 |
Замовити гвинти DIN 912 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Завжди на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Довжина гвинта | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
- Ціна: від 0,80 ₴




