Гвинт М6 ISO 7379 призонний з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з потовщеним стрижнем М6 ISO 7379 відноситься до класу міцності 12.9, а значить є високоміцним кріпленням. Переваги такого кріплення:
- витримують велике розривне зусилля;
- несприйнятливі до вологості;
- тривалий експлуатаційний період;
- стійкий до умов низьких температур.
Даний прізонний гвинт має голівку циліндричної форми з внутрішнім шестигранником і стрижнем з частковою різьбою.
Креслення гвинта М6 ISO 7379 класу міцності 12.9

Технічна характеристика гвинта М6 ISO 7379 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М6 |
|
|
Діаметр голівки |
dk мах |
13 |
|
|
Діаметр стрижня |
ds |
8 |
|
|
Висота голівки |
k |
5.5 |
|
|
Розмір під ключ |
s |
4 |
|
|
Довжина нерізьбової частини |
l |
12, 16, 20, 25, 30, 40, 50 |
|
|
Довжина різьбової частини |
b |
max |
11.25 |
|
min |
10.75 |
||
Завод «Зевс» займається виробництвом і продажем якісного кріплення, яке виготовляється виключно з якісних матеріалів і відповідає всім необхідним нормам. Якщо вам необхідно зробити унікальний кріпильний виріб за індивідуальним кресленням, то ми можемо це надати. Доставка здійснюється по всій Україні! Якщо є які-небудь питання, ви можете звернутися до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | 10.75-11.25 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна легована |
| Стандарти | DIN 9841, ISO 7379, ГОСТ 28962-91 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип гвинта | Призонный |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 22,57 ₴




