Гвинт М12 ISO 7379 призонний з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником має потовщений стрижень з неповним (частковим) різьбленням. Виготовлений даний гвинт за стандартом ISO 7379, аналогами якого є вітчизняний ГОСТ 28962-91 і німецький стандарт DIN 9841. Сировиною для виробництва є легована сталь, яка має такі особливості:
- при термічній обробці з такої сталі виходять вироби високих механічних властивостей;
- після гарту і відпустки підвищується міцність і зносостійкість;
- має такі властивості, як стійкість до корозії, міцність і жароміцність, не електризується та ін.
В голівці гвинта передбачається наявність шліця під інбусовий ключ.
Креслення гвинта М12 ISO 7379 класу міцності 12.9

Технічна характеристика гвинта М12 ISO 7379 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М12 |
|
|
Діаметр голівки |
dk мах |
24 |
|
|
Діаметр стрижня |
ds |
16 |
|
|
Висота голівки |
k |
11 |
|
|
Розмір під ключ |
s |
8 |
|
|
Довжина нерізьбової частини |
l |
30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120 |
|
|
Довжина різьбової частини |
b |
max |
18.4 |
|
min |
17.6 |
||
Завод «Зевс» займається виробництвом і продажем якісного кріплення, яке виготовляється виключно з якісних матеріалів і відповідає всім необхідним нормам. Якщо вам необхідно зробити унікальний кріпильний виріб за індивідуальним кресленням, то ми можемо це надати. Доставка здійснюється по всій Україні! Якщо є які-небудь питання, ви можете звернутися до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина різьби | 17.6-18.4 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна легована |
| Стандарти | DIN 9841, ISO 7379, ГОСТ 28962-91 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип гвинта | Призонный |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 176,20 ₴




