Гвинт М20 DIN 912 під внутрішній шестигранник
Гвинти М20 DIN 912 – це міцні елементи кріплення, які призначені для скріплення різних елементів конструкцій. Металовироби виготовляються із якісної вуглецевої сталі 35 марки через її високі характеристики міцності та зносостійкості, деталі мають клас міцності 8.8. Вироби широко використовуються у таких сферах виробництва:
- автомобілебудування;
- суднобудування;
- машинобудування.

Технічні характеристики гвинта М20 DIN 912 (мм):
| Характеристика | Значення |
| Номінальний діаметр | М20 |
| Крок різьби, P | 2.5 |
| Довжина різьби, b | 52 |
| Діаметр голівки, dk | 30 |
| Висота голівки, k | 20 |
| Розмір під ключ s | 17 |
Замовити гвинти DIN 912 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
- Ціна: від 27,60 ₴




