Шайба Ф2 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф2 DIN 125 називається плоскою нержавіючою. Першу свою назву вона отримала завдяки простій формі та можливості виготовлення у двох виконаннях:
- Тип А – без фаски.
- Тип В – з фаскою.
Нержавіючими такі шайби називають у тому разі, якщо їх виготовляють з аустенітних сталей, у тому числі марки А2 та її аналогів.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М2 |
2,2 |
5 |
0,3 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви можете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 2.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,10 ₴




