Шайба Ф2.5 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба підкладна плоска Ф2.5 DIN 125 може бути виготовлена з нержавіючої сталі А2, яку часто називають «харчовою». З даного матеріалу нерідко виробляють предмети побуту, посуд і вироби для харчової та фармацевтичної промисловості. Це пов'язано з тим, що сталь А2 відрізняється нетоксичністю, стійкістю до корозії та добре переносить значні перепади температур.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М2.5 |
2,7 |
6 |
0,5 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 2.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,11 ₴




