Шайба Ф3 DIN 125 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф3 DIN 125 нержавіюча підкладного типу використовується при створенні болтових, гвинтових з'єднань або кріплень, у яких застосовуються шпильки.
Металовиріб даного виду належить до найпоширеніших, оскільки має просту конструкцію і не потребує спеціальних знань та навичок при експлуатації. При з'єднанні деталей з м'яких матеріалів нержавіючі шайби можуть бути встановлені і під голівку болта, і під гайку.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М3 |
3,2 |
7 |
0,5 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 3.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,10 ₴




