Шайба Ф4 DIN 125 плоска нержавіюча
Якщо створюване вами з'єднання буде використовуватися при впливі атмосферних опадів або при прямому контакті з чистою водою, рекомендується обирати шайби Ф4 DIN 125 з нержавіючої сталі А2.
Такі елементи не піддаються корозії в зазначених умовах. Вказаний вид шайб може мати два виконання – з фаскою і без фаски. Ми пропонуємо вам купити нержавіючу шайбу тип А без фаски з прямокутним перерізом.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М4 |
4,3 |
9 |
0,8 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 4.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,15 ₴




