Шайба Ф5 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф5 DIN 125 називається нержавіючою, якщо для її виготовлення обрана аустенітна сталь А2 або її аналоги. Кріплення, створене з даного матеріалу, стійке до впливу корозії, добре переносить експлуатацію при значних від'ємних температурах і може використовуватися при впливі атмосферних опадів та чистої води без агресивних речовин.
Конструкція шайби DIN 125
Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М5 |
5,3 |
10 |
1 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,17 ₴





