Шайба Ф6 DIN 125 плоска нержавіюча
Якщо вам потрібно виконати болтове або гвинтове з'єднання, рекомендується використовувати шайби Ф6 DIN 125. Це класичний кріпильний елемент, який допомагає запобігти продавлюванню поверхні під навантаженнями в процесі експлуатації та в момент монтажу. У нас ви можете замовити плоску шайбу в Україні з нержавіючої сталі А2 та її аналогів.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М6 |
6,4 |
12 |
1,6 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,30 ₴




