Шайба Ф7 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайби Ф7 DIN 125 – це плоскі підкладні елементи круглої форми з отвором посередині, діаметр якого відповідає потрібному для певного типорозміру болта, гвинта або шпильки.
Дане кріплення є універсальним, а щоб його використання могло здійснюватися і в сирому середовищі, шайби виготовляють з нержавіючої сталі А2.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М7 |
7,4 |
14 |
1,6 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 7.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,52 ₴




