Шайба Ф8 DIN 125 плоска нержавіюча
Плоска шайба Ф8 DIN 125 зі сталі А2 має такі характеристики:
- Не піддається впливу корозії при атмосферних впливах і в чистій воді.
- Вироби немагнітні.
- Легко переносять великі від'ємні температури, аж до -200°С.
- Нетоксичні та гігієнічні.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М8 |
8,4 |
16 |
1,6 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 8.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,47 ₴




