Шайба Ф14 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф14 DIN 125 називається плоскою. Вона належить до найпоширеніших металовиробів, використання яких здійснюється в більшості сфер діяльності людини.
Кріплення відоме та затребуване завдяки своїй простій конструкції, а при виготовленні з аустенітної сталі А2 має високу стійкість до корозії. Такі елементи довго служать, легко поєднуються з виробами різних типів відповідного діаметра і не потребують спеціальних знань та інструмента для експлуатації.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М14 |
15 |
28 |
2,5 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна у нас на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, яке є на сайті, знаходиться в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Спеціалісти проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2,81 ₴




