Шайба Ф18 DIN 125 плоска нержавіюча
Як підкладний елемент у болтовому, гвинтовому чи іншому подібному з’єднанні можуть бути використані нержавіючі плоскі шайби Ф18 DIN 125.
Дане кріплення має просту будову та не потребує ані спеціальних знань, ані інструментів для багаторазового використання. Ці якості роблять плоскі шайби зі сталі А2 затребуваними й одними з найпоширеніших у різних галузях виробництва та будівництва.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М18 |
19 |
34 |
3 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4,53 ₴




