Шайба Ф20 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф20 плоска DIN 125 має вітчизняний аналог ГОСТ 11371-78. Відповідно до стандартів дане кріплення може виготовлятися у двох виконаннях – тип А без фаски та тип В з фаскою.
У нас ви можете замовити шайби з нержавійки для роботи у вологому середовищі. Такі металовироби не піддаються корозії та легко переносять вплив перепадів температур.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М20 |
21 |
37 |
3 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5,44 ₴




