Шайба Ф22 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф22 DIN 125 використовується як елемент, який підкладається під голівку болта чи гвинта, а також під гайку для збільшення площі дотику з’єднуваних деталей.
У нас ви можете замовити плоскі шайби зі сталі А2 («харчової» нержавійки) для експлуатації у вологому середовищі. Такі металовироби стійкі до корозії та підходять для тривалого застосування в умовах підвищеної вологості.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М22 |
23 |
39 |
3 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5,80 ₴




