Шайба Ф30 DIN 125 плоска нержавіюча
Шайба Ф30 DIN 125 (аналог ГОСТ 11371-78) використовується як підкладний елемент, що допомагає захистити з’єднання від продавлювання. Кріплення має плоску форму з прямокутним перерізом без фаски.
Такі шайби виготовляють із нержавіючої сталі А2 для експлуатації у вологому середовищі без впливу агресивних речовин. Дані металовироби стійкі до корозії, довговічні та підходять для багаторазового застосування у з’єднаннях відповідного типорозміру.
Конструкція шайби DIN 125

Основні технічні характеристики плоскої шайби (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина шайби, h |
|
М30 |
31 |
56 |
4 |
Купити нержавіючі шайби в Україні можна на сайті компанії «Зевс». Це просто та зручно, тому що:
- Практично все кріплення, представлене на сайті, є в наявності, тому ви зможете отримати потрібне замовлення без затримок.
- Фахівці проводять детальне консультування клієнтів.
- Доступна ціна на шайби DIN 125 при оптовому замовленні стає ще нижчою!
- Доставка по країні в будь-яке місто та населений пункт!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Сумісність з моделлю | M30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 15,10 ₴




